Hey, to zdjęcie jest © :)

 

Nazywam się Alek Kisielewicz i pochodzę z Leżajska. Fotografia jest moją pasją od wielu lat i traktuje ją jako odskocznię od codzienności. Najbardziej lubię fotografować ludzi bo każde zdjęcie niesie ze sobą czyjąś historię, a także krajobrazy ze względu na zamiłowanie do podróży. Często biorę udział w plenerach Podkarpackiej Grupy Fotograficznej, do której należę. Wspólnie z kolegami z grupy organizujemy wyjazdy w góry, sesje studyjne i plenerowe.

Moje zdjęcia, w ramach wystaw grupowych brały udział w kilku edycjach Podkarpackich Konfrontacji Fotograficznych oraz w prezentacjach autorskich PGF wystawionych w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa. Kilka zdjęć krajobrazowych mojego autorstwa zostało wylicytowanych podczas XX finału WOŚP w Leżajsku.

Fotoblog istnieje od 2006 roku. W 2008 r. zdobyłem II miejsce w konkursie bloger 2007 roku (kategoria fotoblog) organizowanym przez portal wiadomości24.pl. W 2012 r. fotoblog zniknął na jakiś czas z sieci ze względu na brak czasu na robienie nowych zdjęć.

Ważną kategorię fotobloga stanowią zdjęcia wykonane podczas podróży w różne zakątki świata. Udało mi się częściowo przywrócić stare wpisy aby zdjęcia były dostępne w jednym miejscu. Wszystkich amatorów fotografii z regionu Podkarpacia zapraszam do odwiedzin strony PGF na facebooku oraz do wspólnych spotkań w Rzeszowie.